DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1500 Kč!

MEDISTAR CZ Konopný zábal CANNAVER 3000g

  • MEDISTAR CZ Konopný zábal CANNAVER 3000g
    MEDISTAR CZ Konopný zábal CANNAVER 3000g

V kategoriích:
Zábaly » Konopné

Cena: 1935.00
Dostupnost:
Skladem
MEDISTAR CZ Konopný zábal CANNAVER 3000g

CANNAVER je jemný konopný krém určený pro domácí i profesionální použití pro přípravu regeneračních a zklidňujících zábalů na kůži.

Konopný krém obsahuje účinné látky z přírodního konopí ve formě oleje. Má zvláčňující, detoxikační, čistící a zpevňující účinky.

CANNAVER je vhodné aplikovat na přecitlivělou, suchou nebo podrážděnokou pokožku, nebo pokožku se zánětlivými projevy, kdy podporuje její odolnost a regenerační schopnosti, zklidňuje a uvolňuje nápětí kůže a regeneruje.

Účinně také zpomaluje přirozené procesy stárnutí. Pokožka po aplikaci zábalu je zkliděná, zjemněná, pružná a svěží.

Použití: CANNAVER naneste - rozetřete v tenké, ale rovnoměrné vrstvě, na problematických partiích. Pro zvýšení účinku se může přiložit mikroténová folie a provede se zábal přikrývkou. Zábal nechte působit 15-20 min. Oplach vodou není nutný, nevstřebané zbytky krému lze jednosuše setřít papírovou utěrkou

Pro dosažení potřebného efektu je vhodné provést sérii několika aplikací (nejčastěji 2-3).

CANNAVER lze též aplikovat formou masáže jako neutrální masážní krém. Pro svou nedráždivost je vhodný zejména pro kosmetické masáže cilivých (např. obličejových) partií.

Skladování: chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků. Chraňte před mrazem. Maximální doporučená teplota skladování: +25 oC.

Tento web vyžaduje pro svou správnou funkci soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.