DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1500 Kč!

MEDISEPT vlhčené dezinfekční ubrousky 50 ks

  • MEDISEPT vlhčené dezinfekční ubrousky 50 ks
    MEDISEPT vlhčené dezinfekční ubrousky 50 ks

V kategoriích:
Dezinfekční prostředky » Inventář - otěrem
Parafín » Příslušenství
Dezinfekční prostředky » Na ruce - gely a ubrousky

Cena: 133.00
Dostupnost:
Skladem
MEDISEPT vlhčené dezinfekční ubrousky 50 ks

Vysoce kvalitní antiCOVID ubrousky z netkané textílie určené k rychlé dezinfekci rukou. Ničí 99,99% bakterií, kvasinek a obalených virů. S příjemnou svěží vůní a obsahem kosmetických složek. Dermatologicky testováno. Ideální ochrana při cestě autem, v hromadné dopravě, všude tam, kde není možnost tekoucí vody nebo není z časových či prostorových důvodu možnost mytí rukou.

Vhodné také k rychlé a účinné dezinfekci a čištění malých členitých ploch a povrchů odolných působení alkoholu. Použití v oblasti zdravotnictví, veřejných institucí, komunální hygienym, veřejně používaných prostředků – např. madla vozíků v nakupních centrech, dotykové displeje a klávesnice u bankovncíh termínálů, počítačové klávesnice v kancelářích apod.

Ničí bakterie (vč. MRSA a TBC), mikroskopické kvasinkovité houby a obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV, Ebola, Vaccinia, BVDV, Herpes simplex, chřipkové viry, COVID-19) již od 30s (čisté podmíny – čisté ruce) nebo od 60s (špinavé ruce).

Plastový obal s uzavíratelným okénkem z tvrdého plastu umožňuje opakované a pohodlné vyjmutí ubrousků a současně zaručuje konstantní vlhkost ubrousků i po opakovaném otevření obalu.

Upozornění: Použitý ubrousek nevracejte zpět do originálního balení. Ubrousky nejsou určeny k použití na sliznici nebo otevřené rány. Po otevření originálního balení spotřebujete ubrousky do 21 dní. Dbejte vždy na pečlivé uzavření obalu s ubrousky. Ubrousek nepoužívejte, pokud je suchý.

Informační leták s dalšími informacemi naleznete zde.

Tento web vyžaduje pro svou správnou funkci soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.