DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 1500 Kč!

Alzara sůl z Mrtvého moře santalové dřevo 25kg

  • Alzara sůl z Mrtvého moře santalové dřevo 25kg
    Alzara sůl z Mrtvého moře santalové dřevo 25kg

V kategoriích:
Alzara sůl z Mrtvého moře » S esencemi
Přísady do koupele » Solné

Cena: 2178.00
Dostupnost:
Skladem
Alzara sůl z Mrtvého moře santalové dřevo 25kg

Specifikace

Minerální sůl Alzara je čistá 100% přírodní sůl těžná z ložisek v Mrtvém moři. Tato sůl se vyznačuje zejména vysokým obsahem hořečnatých a draselných solí , ale kromě toho obsahuje i celou řadu dalších minerálů. Tím se tato sůl také zásadně odlišuje od ostatních běžných/mořských solí.

Účinky

Spojení minerálů z Mrtvého moře s povzbuzujícím a stimulačním efektem santalové esence přináší intenzivnější účinek a hlubší prožitek z koupele. Koupele v soli z Mrtvého moře mají pozitivní a komplexní účinek na celý organizmus: pomáhají při kožních nemocech (akné, ekzémy, lupénka), zklidňují a regenerují citlivou a podrážděnou pokožku, pomáhájí zmírňovat potíže způsobené špatnou cirkulací, uklidňují při stresu a vypětí, zlepšují svalový tonus a ulevují při pohybových potížích. Vysoký obsah hořčíku má také velmi pozitivní účinky při astmatu a alergických onemocněních horních cest dýchacích - inhalace soli během koupelí působí protialergicky, ulevují průduškám a usnadňují dýchání.

Návod k použití

Potřebné množství soli rozpusťte v menším množství horké vody, doplňte chladnější vodou na teplotu 36-38oC. Doporučená doba koupele 15-20min. Po koupeli pokožku opláchněte čistou vodou, nepoužívejte mýdlo a dopřejte si 15-20 minutový klid.

Pro relaxační a tonizující koupele dávkujte 300-500g soli na 100l vody, 3-4x týdně.

Při kožních potížích (ekzémy, lupénka), na citlivou nebo podrážděnou pokožku dávkujte 250g soli na 100l vody, 2-3x týdně.

Pro použití soli do bazénů dávkujte cca 25 kg (1 pytel) na 1m3 (1000 l) vody. Při tomto dávkování dosáhnete koncentrace soli ve vodě zhruba odpovídající slanosti běžné mořské vody (tj. cca 3%).

Protokol o složení minerální soli Alzara naleznete zde.

Tento web vyžaduje pro svou správnou funkci soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.